تبلیغات
وبلاگ محسن زنگویی - معرفی‌نامه وبلاگ
منوی اصلی
وبلاگ محسن زنگویی
اکنون که به گذشته نگاه میکنم، مسیری که پیموده ام، بهترین مسیری بوده که می توانستم انتخاب کنم. اما از تمام ظرفیتش استفاده نکردم.

اینجا، در این  وبلاگ، ذهنیاتم را فاش می کنم. اصراری بر درستی‌شان ندارم. بیشتر قصد دارم به خودم فرصت فکر کردن دهم. از شما هم می‌خواهم در این راه کنارم باشید تا با هم، دسته جمعی فکر کنیم!

لطفاً هنگام خواندن مطالبم به یاد داشته باشید که آنچه می‌نویسم آکنده از دیدگاه‌های شخصی‌ام بوده و حاصل تجربیات و برداشت‌ها و یادآوری‌های ذهنی‌ام هنگام نوشتن آن سطور است. پس هیچ کدام ارزش ارجاع به عنوان رفرنس را ندارند.
همچنین به یاد داشته باشید با تمام وجودم مسئولیت آنچه را که می‌نویسم، در آینده می‌پذیرم. اما این حق را برای خودم محفوظ می‌دانم که به کلی آنچه را که نوشته‌ام، رد کرده و نظری خلافش ارائه دهم. این آینده می‌تواند با خواندن اولین کامنت‌ باشد و می‌تواند ثانیه‌های پایانی عمرم باشد! پس اگر خواستید من را قضاوت کنید یا ازم انتقاد کنید، من را بر اساس آخرین مطالبی بشناسید که بیشترین شباهت را به هم دارند. احتمال اینکه آن مطلب یا مطالب به دیدگاه من در آن لحظه نزدیک باشد، بیشتر است.

خوش آمدید.