منوی اصلی
وبلاگ محسن زنگویی
محسن زنگویی هستم. متولد اسفند سال 1372. اهل آبپخش.

دوران دبستانم را در مدرسه‌‌ی دکتر حسابی آبپخش، دوران راهنمایی را در مدرسه‌ی باقرالعلوم برازجان، دوران دبیرستان را در دبیرستان‌ دانشگاه خلیج‌فارس گذراندم. دوران کارشناسی‌ام را در دانشگاه خلیج‌فارس بوشهر گذرانده و مهندسی عمران خواندم. با آن چیزی که تصور می‌کردم فاصله داشت و رویایی نگذشت، خوشبختانه بد هم نگذشت! دوران کارشناسی ارشدم نیز قطعا در شهری جز این سه شهر خواهد بود. زمان‌های تحصیلم در مدارس باقرالعلوم و دبیرستان‌ دانشگاه خلیج‌فارس در خوابگاه بوده‌ام. زمان تحصیل در دوران کارشناسی را نیز در خانه‌ای که همراه با چند تن از دوستانم اجاره کرده بودیم، گذراندم.

اکنون که به گذشته نگاه میکنم، مسیری که پیموده ام، بهترین مسیری بوده که می توانستم انتخاب کنم. اما از تمام ظرفیتش استفاده نکردم.

اینجا، در این  وبلاگ، ذهنیاتم را فاش می کنم. اصراری بر درستی‌شان ندارم. بیشتر قصد دارم به خودم فرصت فکر کردن دهم. از شما هم می‌خواهم در این راه کنارم باشید تا با هم، دسته جمعی فکر کنیم!

لطفا هنگام خواندن مطالبم به یاد داشته باشید که آنچه می‌نویسم آکنده از دیدگاه‌های شخصی‌ام بوده و حاصل تجربیات و برداشت‌ها و یادآوری‌های ذهنی‌ام هنگام نوشتن آن سطور است. پس هیچ کدام ارزش ارجاع به عنوان رفرنس را ندارند.
همچنین به یاد داشته باشید با تمام وجودم مسئولیت آنچه را که می‌نویسم، در آینده می‌پذیرم. اما این حق را برای خودم محفوظ می‌دانم که به کلی آنچه را که نوشته‌ام، رد کرده و نظری خلافش ارائه دهم. این آینده می‌تواند پس از انتشارش باشد، می‌تواند با خواندن یکی از کامنت‌ها باشد و می‌تواند ثانیه‌های پایانی عمرم باشد! پس اگر خواستید من را قضاوت کنید یا ازم انتقاد کنید، من را بر اساس آخرین مطالبی بشناسید که بیشترین شباهت را به هم دارند. احتمال اینکه آن مطلب یا مطالب به دیدگاه من در آن لحظه نزدیک باشد، بیشتر است.

خوش آمدید.

6 شهریور 1396